sağlam oyun indir

Kral agario oynuyoruz En yeni pvp server

31 Ağustos 2015 Pazartesi tarihinde yazıldı.


Oldukça sade ve basit tasarlanmış oyun oldukça da eğlenceli. Üstelik oyunda sohbet etme, arkadaşlarınızla grup kurma şansınız da var. Yani oyunu dilediğiniz gibi oynama şansına sahipsiniz. Tek başınıza da zaman geçirebilir, oyunda online olan diğer oyuncuların sohbetlerini okuyabilir ve ücretsiz olan agario oyna tadını çıkarabilirsiniz.


Agario Nedir ?

Bu sorunun cevabını şöyle açıklayabiliriz. Birçok oyuncunun bir sunucu üzerinde bir araya gelerek genel anlamda her an tetikte durarak ölüm kalım savaşı vermesi diyebiliriz. Biraz daha açıklayacak olursak agario oyununda asıl amaç büyük balık küçük balığı yer olayını gerçekleştirmektir. Oyunda bulunan yemler yardımıyla topumuzu büyüterek bizden küçükleri yemeye çalışıyoruz. Dikkatli bir şekilde odaklanarak her an birinin sizi yiyebileceğini unutmadan harita üzerinde hareket halinde olacaksınız. Özellikle orta boy diyebileceğimiz boyutlara geldiğimizde bizden daha büyük oyunculara yem olmamaya dikkat ediyoruz. Çünkü onlar bizi yiyerek daha fazla büyüyüp yerlerini sağlamlaştırıyorlar. Sizlere www.kralagario.comsitesinde 5 farklı server ve 3 farklı mod ile hizmet vermekteyiz.  
Öyle ayrıntılı, uğraştırıcı, çözmek için mücadele vermeniz gereken bir oyun değil bu. Sitenin adını yazdığınızda direkt olarak karşınıza çıkan oyunda size ait renkli bir top ekrana geliyor. Bu top ile diğer küçük topları toplayarak büyüyorsunuz ve dolayısıyla da puanınız da artıyor. Sayfanın yan tarafında yer alan skor tablosundaki yerini görebilir, takip edebilir ve topu ne kadar büyütmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz.

Agario Nasıl oynanır ?

Oyunda hareketinizi mouse ile sağlamaktasınız. Haritadaki ilerlemeler mouse ile yapılırken yem atma "w" tuşu ile yapılıyor. Ayrıca sizden daha küçük oyuncuyu yemek veya bir arkadaşınıza destek olmak için "space" tuşu ile bölünebilirsiniz. Oyunda boyutunuz arttıkça hızınızda ters orantılı olarak giderek azalmaktadır. Hantal bir hızda ilerleyerek rakiplerinizi kovalayacaksınız. Tarayıcı tabanlı oyun şu an dünya üzerinde akıl almaz derecede ilgi görüyor ve pvp serverler sayesinde de farklı oyun şekilleri ortaya çıkıyor. Kral agario sitesi ile oyun keyfini en üst düzeye çıkartıp oyundan mümkün olan en iyi derecede faydalanmanızı sağlıyoruz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

Araç Kutusu

Yazı Bilgisi

Oyun Gezginler Bu yazı 31 Ağustos 2015 Pazartesi tarihinde, saat 02:51 sularında, adlı kategoriye eklenmiştir. Bu ve buna benzer yazıları FeedBurner üzerinden takipe alabilir, yazıya yorum yapabilirsiniz.

OyunGezginler

Oyun Gezginler Herkese sevgili oyun severler. www.fullindir-gezginler.com Türkiye'nin en yeni ve en kaliteli oyun indirme sitesidir.Hizmet verdiği süre içerisinde kalitesinden ödün vermeyerek sizlere bedava oyun indirtmeyi amaçlamaktadır.Birçok oyunu ücretsiz indirmek için sitemizi takipte kalın iyi oyunlar.

Sizde Konu hakkında Yorum Yazın!

"Kral agario oynuyoruz En yeni pvp server" icin 0 yorum:

fullindirgezginler.com/ Oldukça Sade Tasarımıyla Sizlere kolaylıkla oyun indirme imkanı Sunar.
left 4 dead 2 indir | gta 4 indir | serious sam 2 indir | cm 03 04 indir | far cry 3 indir | Max payne 2 indir | Wolfteam wall hack | Gta vice city indir | Gta 5 indir | Call Of Duty 2 indir | Age Of Empires 2 indir | tekken 5 indir | cs 1.5 indir | cs 1.8 indir