sağlam oyun indir

Test Drive Unlimited 2 Full indir

14 Aralık 2014 Pazar tarihinde yazıldı.


Test Drive Unlimited 2 Full indir / Tek LinkMerhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere, oldukça büyük bir hayran kitlesi bulunan Test Drive Unlimited 2 indir yarış oyununu tanıtacağız. Oyun, oldukça iyi grafiklere sahip bir yarış oyunudur.
Konsollar başta olmak üzere bilgisayar ortamında da oldukça büyük hayran kitlesi bulunan Test Drive serileri, kullanıcılar tarafından diğer yarış oyunlarından farklı bir oyun olarak görülmüştür. Bunun en büyük sebeplerinden biri, oyun dinamiklerinin rakiplerinden farklı olması ve görüntü efektlerinin her oyunda, önceki oyundan daha iyi olmasıdır.
Test Drive serisinin son oyunu Test Drive Unlimited 2 ile birlikte gerçekçi yarış keyfini bilgisayarınıza taşıyacaksınız. Önceki sürümlere nazaran daha gelişmiş grafiklere sahip oyunda birbirinden ünlü yarış arabalarının orijinal tasarımlarını görebilir ve bunları kullanarak yarışlara katılabilirsiniz. Yarışlardan kazandığınız puan ve paralarla kariyerinize yeni kupalar ekleyebilir ya da aracınızın üzerinde çeşitli modifikasyonlar yapabilirsiniz. Eğer aracınızı değiştirmek isterseniz birkaç turnuva sonrasında kazandığınız parayı güzel bir araç alarak değerlendirebilirsiniz.
Oyunun yeni sürümü ile birlikte yarış aracına yeni kamera açıları da eklenmiştir. Eskiden 4 olan kamera açısı Test Drive Unlimited 2 oyunu ile birlikte 6ya çıkartılmıştır. Bu sayede aracınızı farklı açılardan görebilir ve sürebilirsiniz.
Her ne kadar ilk başta bizlere basit bir yarış arabası verilmiş olsa da, Test Drive Unlimited 2 indiroyununda lüks araçlar da vardır. Mercedes, BMW, Bentley, Alfa Romeo ve AUDI başta olmak üzere hemen hemen her lüks markanın yarış aracını bu oyunda sürebieceğiz.
Test Drive Unlimited 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP SP2, Vista SP2, Windows 7
İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.2GHz / AMD Athlon X2 4400+
RAM : 2GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
HDD : 14 Gb

CD-KEY

A52C-EKNZ-L539-DU7T
GTEK-S92J-GXXN-D3MA
KJKM-JHGT-NOPQ-MMTT
7ADW-EDYX-7WH9-5GU7
A9XU-ULLJ-JFMZ-ESKN

Test Drive Unlimited 2 indir
http://turbobit.net/twb87zfginxr.html

- – – – – – – Alternatif Linkler – – – – – – -

(((Alternatif)))
(((Alternatif)))
(((Alternatif)))
Test-Drive-Unlimited-2-indirTest-Drive-Unlimited-2-indir-fullTest-Drive-Unlimited-2-indir-gezginler

Araç Kutusu

Yazı Bilgisi

Oyun Gezginler Bu yazı 14 Aralık 2014 Pazar tarihinde, saat 14:14 sularında, adlı kategoriye eklenmiştir. Bu ve buna benzer yazıları FeedBurner üzerinden takipe alabilir, yazıya yorum yapabilirsiniz.

OyunGezginler

Oyun Gezginler Herkese sevgili oyun severler. www.fullindir-gezginler.com Türkiye'nin en yeni ve en kaliteli oyun indirme sitesidir.Hizmet verdiği süre içerisinde kalitesinden ödün vermeyerek sizlere bedava oyun indirtmeyi amaçlamaktadır.Birçok oyunu ücretsiz indirmek için sitemizi takipte kalın iyi oyunlar.

Sizde Konu hakkında Yorum Yazın!

"Test Drive Unlimited 2 Full indir" icin 0 yorum:

fullindirgezginler.com/ Oldukça Sade Tasarımıyla Sizlere kolaylıkla oyun indirme imkanı Sunar.
left 4 dead 2 indir | gta 4 indir | serious sam 2 indir | cm 03 04 indir | far cry 3 indir | Max payne 2 indir | Wolfteam wall hack | Gta vice city indir | Gta 5 indir | Call Of Duty 2 indir | Age Of Empires 2 indir | tekken 5 indir | cs 1.5 indir | cs 1.8 indir